HİZMETLER

İnternet ortamlarında size ulaşımın sağlanabilmesi için, yenilikçi , kullanımı kolay , sizi en iyi şekilde anlatan , hattı hazırlıyor , sizin ve işinizin yazılım dünyasına ait tüm ihtiyaçlarını karşılayacak yazılımları yazıyoruz.


Kurumsal web sitesi

Web ortamlarında ve arama motorlarında size ulaşımı sağlayacak ve sizi müşterilerinize anlatacak web sitelerinizi yapıyoruz, işinizi daha da kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

Crm & Erp

İş akışınız, müşteri ilişkileriniz, dosyalarınız , teklif , sipariş , satış gibi faaliyetlerinizi projelendiriyor, kolay yönetilebilir hale getiriyoruz. İnternet olan her yerden erişim imkanı sunuyoruz.

...
...
SEO OPTİMİZASYONU

Google reklamlarınızı istediğiniz kelimeye ve kitleye göre optimize ediyor, işinizin arama motorlarında üst sıralara doğru tırmanmasına yardımcı oluyoruz.

SOSYAL MEDYA BAĞLANTILARI

Ürün ve hizmetlerinizi web siteniz üzerinden dilediğiniz sosyal medya linkinde paylaşılabilip, sizi takip edenleri daha detaylı bilgilendirmenizi sağlıyoruz.

STOK KONTROL VE E-TİCARET

Ürünlerinizin tanıtımı yapmakla sınırlı kalmayıp , İnternet üzerinden satışlarını yapılabilir yapıp, istatistik durumlarınız hakkında sizlere raporlar veriyoruz. Ürettiğniz ürünlerin reçeteleriyle birlikte stoklarınızı yönetmenizi kolaylaştırıyoruz.

İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ

Geliştirdiğimiz, "HAT SİSTEM" ile web sitenizdeki bütün içerikleri, isteğinize göre düzenleyip, kontrol edebilme imkanı sunuyoruz.

ALAN ADI , HOSTİNG VE MAİL

Kullanmak istediğiniz alan adlarını sizin adınıza alıyor, sunucu ile ilgili tüm dökümanlarınızı barındırıyoruz. İstediğiniz mail hesaplarını sizlere sunuyoruz.

PERSONEL VE İŞ SÜREÇLERİNİN YÖNETİMİ

İşyerinizdeki personellere ait işleri yazılımımız sayesinde kolaylıkla yönetmenizi sağlıyor, internet üzerinden görevler verip, yapılan işlerin takibi yapmanızı sağlıyoruz.

TEKLİF,SİPARİŞ,SATIŞ,MUHASEBE,FİNANS SÜREÇLERİ

Müşterileriniz, Pazarlamacınız, Üreticiniz, Sevkiyatçınız, Muhasebeciniz, Finansçınız arasında köprüleri kuruyor, tek tıklamayla işyerinize ait tüm işlerin durumlarını size bildiriyoruz.

...
...

TÜM EKRANLARA UYUMLU TASARIMLAR

Html5 ,Css3 ve Jquery Teknolojileri ile uygulamalarımız tüm ekranlara uyumlu olarak responsive tasarlanmaktadır, Çünkü sizin aynı programı tüm cihazlarınızdan kolaylıkla kullanabilmenizi istiyoruz.Html 5

Css 3

Jquery

ÜRÜNLER

KURUMSAL WEB SİTESİ

Web dünyasında sizin ve işinizin tanıtımınızı yapan, sizinle iletişim kurmak isteyenlerin kullanacakları , Sosyal medyalar ile bağlantılı , kullanımı kolay online web yazılımıdır.

EMLAK TAKİP PORTALI

Emlak işiyle uğraşanların , Satlık,Kiralık,Devren Mülkiyetlerin özellikleriyle birlikte ilanlarını ekliyebileceği, İnternet üzerinden yeni müşteriler edinebileceği , Süreçlerin takibini yapabileceği online web yazılımdır.

ARABA GALERİ PORTALI

Araba galerilerinin kullanabildiği, Arabaların özelliklerinin belirtilip tanıtımının yapılabildiği, Süreçlerin takibinin yapılabildiği , İnternet üzerinden yeni müşteriler edinebildiği online web yazılımıdır.

E-TİCARET YAZILIMI

Ticaretle uğraşanların kullanabileceği , Ticaretini internet ortamlarına taşımak isteyenlerin ürünlerini pazarlayabileceği, online web yazılımıdır.

İLAN WEB PROJESİ

Web ortamlarında sektöre bağlı web kullanıcılarının kulanabileceği , ücretli yada ücretsiz ilanlar verebildiği, verilen ilanlardan faydalanabildiği ,Satlık,Kiralık,Devren,Personel ilanı,İş ilanlarını yayınlayan , online ilan yazılımı.

CRM & ERP PROGRAMI

İşyerine ait tüm işlerin (Alış,Satış,Teklif,Sipariş,Muhasebe,Pazarlama,İk,Finans,Bütçe işlerinin) yönetilmesi ve çalışanların birlikte çalışmasını sağlayan , çalışanların diğer çalışanlarla etkileşimini kuran, kullanımı kolay , sınırsız kullanıcılı, 100% yetkilendirmeye bağlı, online süreç yönetim programı. .

REFERANSLAR

İLETİŞİM

Telefon
:
0 553 191 94 32
Telefon
:
0 262 744 22 22
Mail
:
Adres
:
Yavuz Selim Cd. No:3B Beylikbağı Gebze / KOCAELİ
İsminiz
Mail veya Telefon
Mesajınız